Rozmanité světy a témata na dosah ruky

Získejte přístup k jedinečnému obsahu, který pravidelně tvoří zkušení odborníci v oblastech klíčových pro firmy a jejich budoucnost. Posuňte sebe a svoji firmu na nový level – kdykoliv a kdekoliv.

S námi můžete nahlédnout do různých světů a témat. Tak moc, jak vás to bude bavit, do hloubky, jak budete chtít.

Zkracujeme cestu od informací k dovednostem

Nechceme jen jednorázové přednášky. Vytváříme ucelené a rozmanité pořady tak, aby si každý našel tu míru a hloubku, kterou potřebuje. Ve čtyřech jednoduchých krocích se rychle dostanete od pouhých informací ke konkrétním dovednostem a jejich využití v praxi.

1. Video a audio

Díly pořadů vznikají pravidelně. Získejte tak nové informace nebo prohlubte ty stávající.

24 pravidelných pořadů

29 odborníků

392 vysílání za rok

2. Výzva

Něco jako pracovní list. Je u každého dílu. Vyzkoušejte si to, co jste se dozvěděli, v praxi. Sami nebo s týmem.

490 hodin praktické práce

promyšlený vzdělávací přístup

3. Sdílení

Podělte se s námi i ostatními, jak se vám podařilo zhostit se výzvy!

4. Workshopy a diskuse

Proberte téma do hloubky s moderátory a ostatními účastníky.

46 praktických diskusí a workshopů

Darujte přístup do inovativní vzdělávací sítě

Obdarujte své kolegyně/kolegy, firemní partnery či třeba někoho z rodiny a přátel přístupem k jedinečnému obsahu.

Nejsledovanější pořady

#GeneraceZ

#GeneraceZ

Pořad s praktickými příklady nejzásadnějsích trendů definujících GenZ a způsobů, jak s tím pracují značky ve světě i v Česku. Moderuje Pavlína Louženská.

Biohacking for Life

Biohacking for Life

Využijte akumulovanou lidskou zkušenost v informačním moři dnešní doby. Pořad vás provede biohackingem jak firemním, tak osobním. Moderuje Libor Mattuš a Petr Fridrich.

Brain&Breakfast

Brain&Breakfast

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Moderuje Jan Mašek.

Agile Talks

Agile Talks

Je agilita nutnost, nebo jen módní trend? Potřebujete ji? Pořad vás provede agilní transformací od A do Z a přinese inspiraci, návody a tipy. Moderuje Roman Šmiřák.

Proč si vybrat Red Button EDU?

Témata od odborníků

Vybíráme zkušené průvodce, kteří se chtějí podělit o své know-how a nadchnou své posluchače tak, že v nich probudí pozapomenutou zvídavost. To je pro nás cesta, jak přenést inspiraci do praxe.

Od informací k dovednostem

Nechceme jen jednorázové přednášky. Vytváříme ucelené a rozmanité pořady tak, aby si každý vybral tu hloubku informací, kterou zrovna potřebuje, a převzal tak zodpovědnost za své vzdělávání a rozvoj.

Témata v souvislostech

Máme rádi informace i témata v souvislostech. Proto ke každému dílu doporučíme doplňující zdroje, stejně jako vám vyhledáme relevantní obsah v jiných dílech nebo pořadech.

Obsah šitý na míru

Vyberte si oblasti a témata zásadní pro vaši práci či podporující vaše zájmy. Zvolte si vám vyhovující formát, ať už přednášky, workshopu nebo využitím pracovních listů. Zajímá vás konkrétní odborník? Sledujte ho. Ušijte si zkrátka obsah RB EDU na míru.

Komunita lidí, kterou spojuje RB EDU

Kolem RB EDU i jednotlivých témat, vytváříme komunitu, kde se lidé vzájemně posouvají, spolupracují a pomáhají si. Společně dosáhneme téměř čehokoliv. Kolektivní inteligence a sdílení přináší mnohem větší hodnotu než být osamocenou jednotkou.

Kdykoliv a kdekoliv

Vše je pro vás k dispozici 24/7. Pusťte si video, poslechněte si audio záznam. Prohlédněte si naše stránky ve webovém prohlížeči, tabletu či smartphonu. RB EDU je tu pro vaši inspiraci kdykoliv a kdekoliv.

Vedete TÝM? Vlastníte nebo vedete FIRMU?
Zajímá vás, jak můžete Red Button EDU využít?

Hlas těch, kteří již jsou součástí

„V Sonnentoru si dáváme každé dva týdny hodinkový páteční online Edu čaj. Při tomto setkání u šálku našeho bio čaje nebo pampeliškové kávy, se věnujeme vždycky dvěma vybraným tématům z Red Button Edu. Perfektní záležitost, setkáme se, diskutujeme a prezentujeme naše AHA momenty. Někdy souhlasíme, jindy se přeme, ale hlavně sdílíme a vzájemně se posouváme.“

Zdeněk Chocholáček
SONNENTOR

„Vysoká kvalita obsahu, reakce na aktuální témata, inspirativní osobnosti s praktickými zkušenostmi a přesahem. To je to, co mě na RB EDU láká a baví. Zároveň oceňuji snahu o různorodost časové dotace témat a možnost zařadit si akci do kalendáře na jeden klik.“

Petra Krátká
Komerční banka

„Red Button Edu je skvělá platforma, kterou využíváme pro rozvoj našeho kmenového týmu a dlouhodobě zapojených dobrovolníků. Výborně doplňuje náš komunitní vzdělávací a rozvojový program, který právě rozjíždíme. Oceňuji širokou paletu témat i speakerů a věřím, že si každý vybere to, v čem se zrovna chce posouvat dál – ať už pracovně nebo osobně.“

Lucie Zajíčková
Česko.Digital

Zkuste Red Button EDU ještě dnes

27. 5.
Začněte si užívat
Zhlédněte své první vysílání
Vyzkoušejte si praktickou výzvu
Pojďte s námi na workshop a diskusi
Odešlete první sdílení
10. 6.
Končí vám
zkušební verze
Buďte součastí komunity

Přidejte se k 22132 aktivním uživatelům

Poznejte možnosti plné verze Red Button EDU a vyzkoušejte ji na 14 dní.