Květen 2021

Program na jednom místě.

Milí EDU Heroes, níže najdete souhrn toho, co jsme pro vás připravili v květnu.


Všechna vysílání a na jednom místě. A výběr toho nejlepšího za květen ke sdílení nebo tisku je níže👇

Vedle výběru tipů měsíčního vysílání vám připravujeme jednotlivé bannery. Využijte je dle potřeby na míru vašim textům a zprávám. Jsou pro vás připraveny v ZIP archivu👇

Workshopy a diskuze na RB EDU

Tento měsíc máme v nabídce workshopy nebo diskuze na 3 témata:

Účast na workshopech a diskuzích v rámci Red Button EDU je skvělá příležitost, jak rozšířit vaši nabídku vzdělávacích a rozvojových aktivit. Využijte ji a nabídněte vašim lidem. Zúčastnit se jich může kdokoliv z vaší firmy, kdo je do Red Button EDU registrovaný.

Brain&Breakfast aneb Energia firmy pramení v jej kultúre

Hostem květnové snídaně bude CEO slovenské Tatra Banky Michal Liday.

Kultúru má každá spoločnosť. Nemusí sa o nej hovoriť a predsa je. Je jedinečná a nekopírovateľná. Preto je najsilnejším diferenciačným faktorom. Má silu poháňať, ale aj brzdiť. Niekedy oboje súčasne. Vďaka nej, alebo kvôli nej, sú spoločnosti také, aké sú.

Umeniu vycítiť, ako ju správne ovplyvňovať, sa učíme celý život. Michal Liday je ale presvedčený, že práve toto je jediná cesta udržateľného, dlhodobého úspechu a je oveľa silnejšia ako cesta dôrazu na chladnú efektivitu podľa univerzálnych šablón a pravidiel. Firma je totiž svojou podstatou oveľa bližšia živej bytosti než stroju.

Vysíláme živě 20. 5. od 8:30 hod. 

Neustále pracujeme na vylepšení funkcí platformy EDU.

Na základě vaší zpětné vazby i tipů od ostatních uživatelů neustále vylepšujeme uživatelské prostředí platformy Red Button EDU.  Tady jsou ty nejčerstvější vychytávky:

  • máme nový vzhled karty vysílání!
    • výzva je kratší a stručnější, aby se více lidí mohlo zapojit
    • sdílení je anonymní, pouze se objeví oblast, ve které divák pracuje
  • na květen připravujeme nové vizuály RB EDU a 14ti denní průvodce pro nově registrované uživatele (včetně vašich firemních). budu vás ještě informovat

Za Red Button EDU tým,

Lenka

Lenka Vašková