Marshall Goldsmith

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

První díl série MMM vám představí Marshalla Goldsmithe, člověka, který je mnoha odborníky a kolegy považován za globálního exekutivního kouč #1. Vedle mnoha ocenění se zapsal do prestižní síně slávy organizace Thinkers 50. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Marshall Goldsmith je jednou z nejvýznamnějších osobností exekutivního koučování. Napsal 42 knih, z toho minimálně 3 se staly bestsellery. První díl pořadu MMM, vám představí člověka, kterého by měl každý manažer, každý kouč znát. Jeho teorie a učení jsou základem moderního leadershipu.

Co si odnesete?

  • Skvělé tipy na 2 úžasné knihy.
  • Pár aha momentů moderního leadershipu.
  • Pochopení, že odnaučování se je stejně důležité jako učení se.

Kdo je David Vrba?

David Vrba si říká infopreneur, tedy obchodník s informacemi a moudrem. Informace čerpá z hlav a knih chytrých lidí celého světa, filtruje je, destiluje a v kombinaci se svými zkušenostmi předává ve srozumitelné podobě a v kontextu lidem, kteří se chtějí učit. David pracoval více než 20 let pro korporace a rodinné firmy v různých oborech a částech světa. Přičuchl i ke světu start-upů. V Česku je znám jako bývalý generální ředitel pobočky inovativní firmy 3M, spoluzakladatel Red Button, ale taky jako propagátor odpovědného leadershipu, osobního rozvoje a v neposlední řadě zdravé organizační kultury. David dodává, že ho ale nejvíc baví práce s lídry a týmy v roli kouče a mentora. Už skoro 2 roky píše svůj blog a rád přednáší.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat