Leden 2019 – Budoucnost organizací

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Dnes běžné, hierarchické řízení firem je tu více než 100 let. Tato kniha na reálných příkladech z různých oborů a části světa ukazuje, jak by mohlo vypadat "běžné" řízení firem v možná ne tak vzdálené budoucnosti. Tak proč tyto principy nezkoušet na svých projektech a ve svých firmách už dnes?“ Zobrazit více…

Říká o knize Lukáš Cypra, člen sítě Red Button.

PRŮVODCE BUDOVÁNÍM ORGANIZACÍ V 21.STOLETÍ NA ZÁKLADĚ EVOLUCE LIDSKÉHO UVAŽOVÁNÍ

Kniha Budoucnost organizací se snaží od podlahy měnit to, jak nahlížíme na organizaci moderních firem (ziskových, neziskových i státních). Je prvním podrobným manuálem na to, jak vybudovat organizaci, která je v souladu se stavem vědomí současného člověka. Organizaci, která místo na hierarchii, cukru a biči a manažerské kontrole staví na sdíleném smyslu, hodnotách, vnitřní motivaci a sebeřízení. Společnosti postavené na těchto základech budou zodpovědnější, svobodnější a udržitelnější.

Kdo je Lukáš Cypra?

Lukáš Cypra se od roku 1998 věnuje business-to-business (B2B) obchodu. V současné době působí především jako externí obchodní ředitel a konzultant, ale také jako mentor akceleračních programů Impact HUBu. Prošel si pozicemi obchodními i manažerskými a firmami malými i velkými, zahraničními i českými, novými i zaběhlými. Má slabost pro firmy, které věří ve svobodu a zodpovědnost svých zaměstnanců a do budoucna by rád propojoval témata jako „happiness at work“ a „sales“ a podobně 🙂 Kromě těchto věcí se věnuje dětským táborům Krátký potlesk a podpoře Společnosti E, věnující se lidem s epilepsií a jejich květinové dílně Aranžerie.

5 min | 20. 12. 2018 | Pořad: Kniha měsíce

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat