Leden 2019 – Budoucnost organizací

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Dnes běžné, hierarchické řízení firem je tu více než 100 let. Tato kniha na reálných příkladech z různých oborů a části světa ukazuje, jak by mohlo vypadat "běžné" řízení firem v možná ne tak vzdálené budoucnosti. Tak proč tyto principy nezkoušet na svých projektech a ve svých firmách už dnes?“ Zobrazit více…

Říká o knize Lukáš Cypra, člen sítě Red Button.

PRŮVODCE BUDOVÁNÍM ORGANIZACÍ V 21.STOLETÍ NA ZÁKLADĚ EVOLUCE LIDSKÉHO UVAŽOVÁNÍ

Kniha Budoucnost organizací se snaží od podlahy měnit to, jak nahlížíme na organizaci moderních firem (ziskových, neziskových i státních). Je prvním podrobným manuálem na to, jak vybudovat organizaci, která je v souladu se stavem vědomí současného člověka. Organizaci, která místo na hierarchii, cukru a biči a manažerské kontrole staví na sdíleném smyslu, hodnotách, vnitřní motivaci a sebeřízení. Společnosti postavené na těchto základech budou zodpovědnější, svobodnější a udržitelnější.

Kdo je Lukáš Cypra?

Lukáš Cypra se od roku 1998 věnuje business-to-business (B2B) obchodu. V současné době působí především jako externí obchodní ředitel a konzultant, ale také jako mentor akceleračních programů Impact HUBu. Prošel si pozicemi obchodními i manažerskými a firmami malými i velkými, zahraničními i českými, novými i zaběhlými. Má slabost pro firmy, které věří ve svobodu a zodpovědnost svých zaměstnanců a do budoucna by rád propojoval témata jako „happiness at work“ a „sales“ a podobně 🙂 Kromě těchto věcí se věnuje dětským táborům Krátký potlesk a podpoře Společnosti E, věnující se lidem s epilepsií a jejich květinové dílně Aranžerie.

5 min | 20. 12. 2018 | Pořad: Kniha měsíce

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství