Jak využít talenty k porozumění a efektivitě?

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Honza vám představí práci s talenty a to, jak metodika Gallup Cliftonstrengths34 funguje. Dozvíte se, jakým způsobem můžete díky talentům rozvíjet sebe samotné, jednotlivce, týmy a celé organizace. Také vám poskytne pár rad a návodů, jak pracovat s jistými typy osobností, pokud jste manažer, Scrum Master nebo Agilní kouč. Zobrazit více…

Kdo je Jan Husár?

Vzdělávání a rozvoj jsou nedílnou součástí jeho života a to nejen v rovině pracovní, ale také v rovině osobní. Troufá si říct, že jsou jeho koníčkem. Honza studuje management a primárně se věnuje power skills a Agilitě. Konkrétně ho baví koučování, facilitace, mentoring, rozvoj leaderů a firemní kultury a v neposlední řadě práce s talenty nejen v organizacích, ale také práce s talentovou metodikou.
Agilita je pro něj samotným tématem, které úzce s power skills souvisí. Je certifikovaným Advance Scrum Masterem, Agilním koučem a Product Ownerem a pracuje jako Scrum Master a Agilní kouč. Nejraději propojuje praxi a teorii tak, aby setkání s ním mělo co největší hodnotu.

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.

60 min | 13. 12. 2023 | Oblast: Firemní kultura