Význam popisu práce

Akce již proběhla.

Připojte se k naší pravidelné diskuzi, kde se tentokrát zaměříme na význam popisu práce. Nejen že si projdeme, co by měl obsahovat a jak správně danou pozici popsat, ale řekneme si, jaký má význam pro zaměstnance a zaměstnavatele, jeho výhody a úskalí. Názorné ukázky vašich JDs jsou pro další diskuzi vítány. Zobrazit více…

Popis práce, job description- JD, “job-spec”, role profile a další jiné názvy, pod kterými se skrývá něco velmi podobného. Zarámování pracovní pozice, vymezení klíčových odpovědností, úkolů či toho, co se očekává od dané role. Jak moc je takový dokument užitečný a nakolik je dokument jen zbytečným výmyslem korporátních HR týmů? Komu takový dokument pomáhá? Manažerovi, zaměstnanci, celé firmě? Pojďme si u ranní kávy popovídat o výhodách a úskalích celé problematiky. Má vůbec smysl, má být jen obecný či velmi podrobný? Jak rychle takový dokument zestárne? Pomáhá nebo může i ubližovat? Spousta otázek, na které společně budeme hledat odpovědi.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Denisa Koderlová

60 min | 12. 4. 2023 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová