Vyhodnocování vzdělávacích programů

Akce již proběhla.

Měření úspěšnosti vzdělávacích programů je klíčové pro zajištění jejich efektivity. A jak to máte vy? Vyhodnocujete? Přijďte se podělit a načerpat inspiraci, jak měřit dopad a optimalizovat své vzdělávací strategie. Nasdílíme si užitečné tipy ověřené praxí, podíváme se na to, co vás pálí, a odpovíme si na vaše otázky. Zobrazit více…

Pojďme na našem pravidelném setkání nahlédnout do dílčí části obrovské disciplíny jako je měření efektivity vzdělávacího procesu. Tentokrát se zaměříme na spokojenost, nabyté znalosti a dovednosti, změnu chování nebo i třeba jaký vliv má vzdělávání na byznys efektivitu. Těšíme se na sdílení vašich vlastních příkladů.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Akcí vás provede expert komunity Ondřej Slabý.

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

90 min | 25. 5. 2023 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová