Vánoce, Vánoce přicházejí…

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Pro ty z nás, kdo pečujeme o blaho lidí ve firmách, je předvánoční čas nejen o těšení se na svátky, ale také často shon a stres, abychom všem připravili milá setkání a odměnili je za celoroční úsilí. Pojďte proto nasát atmosféru vánočních příprav a inspirovat se nápady na to, jak si adventní čas ve firmě opravdu užít. Zobrazit více…

Ať už s přípravami vánočních večírků a společných firemních setkání finišujete, nebo své nápady ještě ladíte k dokonalosti, připojte se k našemu pravidelnému setkání u ranní kávy či čaje.

Vzájemně si dodáme inspiraci a nasdílíme nápady, jak se letos chystáme poděkovat svým lidem za celoroční práci a úsilí a jak i malé drobnosti mohou přispět k příjemné sváteční atmosféře ve firmě.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Denisa Koderlová

60 min | 7. 12. 2022 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová

Kompetence: Radost z práce