Spolupráce začíná u vás

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Každý z nás už určitě zažil v týmu situaci, kdy má okolo sebe skvělé odborníky, pro které není žádný úkol neřešitelný. Potíž však nastává ve chvíli, kdy se objeví něco, co nelze zvládnout samostatně a je potřeba spolupracovat s ostatními. Najednou se začnou objevovat různé překážky a důvody, proč není dobrý nápad spolupracovat na té či oné věci ve více lidech. Zobrazit více…

Simulace vám nabídne možnost vžít se na malou chvíli do hvězdy v týmu, která musí pro splnění úkolu spolupracovat s ostatními, jinak nemá šanci uspět. Díky vlastnímu prožitku mnohem lépe pochopíte bariéry, které si člověk sám možná nevědomky staví do cesty a dokážete z něj udělat spoluhráče.

Akce proběhne pouze fyzicky v Czechitas v Praze a je potřeba se na ni registrovat.

Kdo jsou experti?

Radek Gajdušek

Radek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě konzultantské dráhy stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo tvorby obsahu, komunit a je expertem #CzechAgile komunity.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

Honza Krchňák

Honza má 15 let zkušeností s Agilitou, od týmů startupu až po leadership týmy nadnárodních korporací. Je nezapomenutelný v roli “pana továrníka” a dalších rolích v gamifikovaných workshopech RainFellows. Miluje učení, jak sebe tak ostatních, mistr vysvětlování spletitých detailů Agilních procesů. Nejvíce ho baví face-to-face workshopy, kde jako přirozený pozitivista, dokáže nadchnout lidi a inspirovat je ke změně. Specializuje se na rozjezdy Agilních týmů, (re)design procesů, výchovu Agilních koučů a Product Ownerů. Ve svém volném čase rád hraje deskové hry a vymýšlí program pro bandu svých tří hochů.

Denisa Koderlová

180 min | 29. 11. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek