Scrum Master na druhou

Akce již proběhla.

Zveme všechny agilní nadšence na neformální setkání Scrum Masterů, SW vývojářů, projektových a produktových manažerů, recruiterů a prostě všech, kteří se zajímají o agilitu. Zobrazit více…

Tentokrát se s námi přijde podělit o své zkušenosti a znalosti spoluzakladatel CzechAgile, agilní kouč Radek Gajdušek (RainFellows), konkrétně na téma Scrum Master na druhou. Poté opět prodiskutujeme témata, která nás aktuálně zajímají. Celou akci opět povede Karel Pávek (3Pillar Global).

A jelikož budeme žhavit mozkové buňky naplno, připraveno bude i nějaké to občerstvení pro doplnění šťávy.

Akce se koná fyzicky a je potřeba se na ni registrovat.

Kdo je Radek Gajdušek?

Radek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě konzultantské dráhy stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo tvorby obsahu, komunit a je expertem #CzechAgile komunity.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

Denisa Koderlová

120 min | 22. 9. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek