Reflexe exkurze Letiště Praha

Akce již proběhla.

Pravidelné setkání komunity Udržitelnosti, které bude praktické jako ještě nikdy předtím! Chystáme se na společnou reflexi exkurze na Letišti Praha a členové z firmy ComAp otevřeně nasdílí radosti a strasti zavádění udržitelnosti do firemní kultury. A jako bonus přidáme sdílení na téma měsíce "Když je každý šéf". Zobrazit více…

O čem jsou pravidelná setkání komunity?

Cílem pravidelného setkání komunity je společně pracovat na dosažení našich udržitelných cílů. Setkání jsou nejen skvělou příležitostí pro získání nových znalostí a dovedností v oblasti udržitelnosti, ale také pro navázání nových přátelství a spojení s lidmi, kteří se zajímají o udržitelnost. Setkání komunity budou probíhat pravidelně každou třetí středu v měsíci v prostorách informačního centra OSN od 14:30.

Nezapomeňte si rezervovat třetí středu v měsíci v kalendáři a přihlaste se na naše setkání – aktuální eventy budou zveřejněny vždy na platformě a sekci expertní komunity Udržitelnost.

Akce se koná fyzicky v Praze a provede vás ním expertka komunity Soňa Jonášová.

Kdo je Soňa Jonášová?

Soňa je absolventkou oboru Zemědělské inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. INCIEN (Institut Cirkulární Ekonomiky), který od roku 2016 funguje též na Slovensku, založila po zahraničním studiu a stážích v Holandsku a Španělsku. Od roku 2014 v Česku aktivně propaguje témata cirkularity a udržitelnosti. Stála u zrodu platforem jako Český cirkulární hotspot nebo Změna k lepšímu, protože propojování správných lidí v rámci konkrétních projektů považuje za klíčové pro transformaci udržitelnosti ze slov do činů. Ráda staví mosty mezi světy a to například tak, že je členkou poradních rad veřejných institucí (např. Komise pro problematiku klimatu Úřadu vlády) významných firem (např. Škoda Auto) a současně studuje doktorát v sociální ekologii na Karlově Univerzitě.

Denisa Koderlová

120 min | 19. 4. 2023 | Komunita: Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová