Principles You: efektivnější spolupráce

Akce již proběhla.

Proč milujeme Principles? V týmech se často stává, že si lidé vzájemně nerozumí a bojují proti sobě. Konflikty mohou vznikat na úrovni "jinakosti", kterou si často neuvědomujeme. Nebude to žádná teorie, pokud vyplníte test do 7.6., ukážeme si to přímo na nás všech. Zobrazit více…

Principles You ukazují a pojmenovávají právě ty rozdíly, které si většinou neuvědomujeme i v drobných nuancích, které ale mohou způsobit velká pnutí. To, co Principles přináší je společný slovník a pochopení, proč fungujeme, tak jak fungujeme, otvírají prostor pro diskusi a nové nastavení týmu.

Akcí provede expertka komunity Sandra Fridrichová.

Je potřeba vyplnit tento Principles You test do 7.6. a poslat výsledek Sandře na sandra@redbuttonedu.cz

Akce proběhne online přes platformu ZOOM a je potřeba se na akci registrovat.

Kdo je Sandra Fridrichová?

Sandra v sobě spojuje kontrastní zkušenosti – ze světa start-upů i korporátního světa.Extrémně rozlišné zkušenosti, které v jednotlivých společnostech vnímala, jí pomohly si uvědomit, jaký vliv má „soft“ stránka leadershipu vliv na „hard“ výsledky.Posledních pět let její přístup pokrývá celé spektrum rolí, které se spojují v celostním přístupu k „firemnímu zdraví“. Zkoumá a odhaluje příčiny firemních nemocí a neduhů a je oporou i náročným partnerem pro CEOs, manažery i zaměstnance na cestě k zásadním proměnám ve firmách.

Tereza Černá

60 min | 13. 6. 2024 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Tereza Černá