Příběh Lidlu: To důležité se často děje za zraky.

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Pojďme společně nahlédnout pod pokličku projektů, kterými se Lidl ČR vydává směrem k udržitelnosti s Eliškou Froschovou Stehlíkovou, vedoucí firemní komunikace a CSR. Začneme u potravin, které jsou v regálech k dispozici zákazníkům a řekneme si, jak se mění v průběhu času jejich obsah, ale i obaly a poodhalíme další oblasti v provozu. Zobrazit více…

Oblasti týkající se logistiky, energetiky nebo využívání šedých vod. A v neposlední řadě probereme trendy, které rezonují v retailu jinde ve světě a budeme diskutovat o tom, kdy a jestli vůbec se dostanou do České republiky.

Setkáním nás provede Soňa Jonášová a jako host vystoupí Eliška Froschová Stehlíková.

Akce se koná fyzicky a je potřeba se na ni registrovat

Kdo je Eliška Froschová Stehlíková?

Působí jako vedoucí firemní komunikace a CSR společnosti Lidl Česká republika. Hned po svém nástupu do Lidlu uzavřela posledním ročníkem úspěšný projekt Rákosníčkových hřišť. Je tváří projektů Srdce dětem, Lidl les, Jedlé školní zahrady a sbírek potravin. Organizuje i menší projekty pro zaměstnance. Je zodpovědná za CSR komunikaci a vydávání zpráv o udržitelném rozvoji. Koordinuje CSR tým, který je složený z kolegyň a kolegů ze všech resortů společnosti. Komunikuje s centrálou společnosti v Německu. Předtím pracovala v odděleních komunikace v neziskovém sektoru (Domov Sue Ryder a Koalice za snadné dárcovství) a v kulturní sféře (Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK). Oblasti CSR se začala věnovat v roce 2018 ve společnosti Tchibo. Vystudovala český jazyk a literaturu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Denisa Koderlová

120 min | 21. 2. 2024 | Komunita: Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová