Mastermind: Jak si odházet klacky pod nohama?

Akce již proběhla.

Pozor, změnili jsme datum a formát na online. Rádi bychom vás pozvali na další z oblíbených mastermindů! Zaměříme se na vaše konkrétní vize a plány, získáte skupinovou zpětnou vazbu a podporu i inspiraci, jak lépe fungovat. Toto setkání zároveň bude fungovat jako start dvouměsíčního programu zaměřeného na řešení problémů a vzájemnou spolupráci. Zobrazit více…

Pojďme se společně zaměřit na cíle každého z nás a odstranění překážek, které nám stojí v cestě. Interaktivní mastermind meeting nám pomůže sdílet vize a plány následujícího roku, skupinovou zpětnou vazbu i pomoc na vaší pracovní cestě.

Navážeme taky na dotazník, který máte možnost vyplnit v odkazu výše a jako komunitní refresher tématicky rozplánujeme následující půlrok podle vašich potřeb a očekávání.

Co s sebou? Hlavu otevřenou. Promyslete si, kam chcete inovace ve vaší firmě, případně i svoji vlastní pozici v následujícím roce posunout a překážky, které vás brzdí. Bude čas sdílet expertní zkušenosti i strasti, pomoci ostatním i naslouchat a nechat se inspirovat. Meeting bude zároveň výkopem dvouměsíčního programu komunity Inovací, v rámci kterého se zaměříme na aktivní řešení vašich problémů a potřeb, vzájemnou inspiraci a dlouhodobou spolupráci, tak si ho rozhodně nenechte ujít! Těšíme se na vás!

Mastermindem vás provede expert komunity Inovací Miky Škoda.

Akce proběhne online na platformě ZOOM.

Kdo je Miky Škoda?

Miky lidem pomáhá ze sebe dostat to nejlepší. A to v jakémkoliv významu, který danému slovnímu spojení můžete dát. Miky o sobě mluví jako o dobrodruhovi a hledači lidského potenciálu. Učí lidi brát život vážně a přitom s lehkostí. Je zakladatelem projektu X-Challenge a neziskovky LeapMakers a také autorem knihy Můžeš (po)dělat cokoli. Více o Mikym se dozvíte na jeho webu.

Tereza Černá

120 min | 30. 1. 2024 | Komunita: Inovace |
Kontakt na organizátora: Tereza Černá