Lean Lego Game

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Někdy máme pocit, že musíme v práci pracovat více času, abychom toho zvládli více. Prostřednictvím simulace, Lean nástrojů a LEGA si prakticky ukážeme, že ušetřit energii a také cenný čas se dá již pouhým zefektivněním vaší práce. Zobrazit více…

Představte si továrnu. Velkou továrnu se spoustou hal a pracovníků, produkující nekonečné řady krásných nových aut. Představte si, že jste jeden z řadových zaměstnanců v této továrně. Dokážete mobilizovat síly, tým a vtip a pomoct továrně k zisku?

Akce proběhne pouze fyzicky v Czechitas v Praze a je potřeba se na ni registrovat.

Účastníci workshopu zažijí na vlastní kůži:

  • (Ne)spolupráci napříč útvary
  • Vyladění práce napříč odděleními a celou firmou
  • Jak trvale zrychlit dodávky a jak odstranit, co nás zpomaluje
  • Kvalita není oddělení, je to odpovědnost každého člena
  • Rozdíl plán vs. plánování
  • Síla trvalého zlepšování (Kaizen) a jak na to jednoduše
  • Postoj manažer vs. lídr

Kdo jsou experti?

Radek Gajdušek

Radek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě konzultantské dráhy stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo tvorby obsahu, komunit a je expertem #CzechAgile komunity.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

Honza Krchňák

Honza má 15 let zkušeností s Agilitou, od týmů startupu až po leadership týmy nadnárodních korporací. Je nezapomenutelný v roli “pana továrníka” a dalších rolích v gamifikovaných workshopech RainFellows. Miluje učení, jak sebe tak ostatních, mistr vysvětlování spletitých detailů Agilních procesů. Nejvíce ho baví face-to-face workshopy, kde jako přirozený pozitivista, dokáže nadchnout lidi a inspirovat je ke změně. Specializuje se na rozjezdy Agilních týmů, (re)design procesů, výchovu Agilních koučů a Product Ownerů. Ve svém volném čase rád hraje deskové hry a vymýšlí program pro bandu svých tří hochů.

Denisa Koderlová

240 min | 24. 10. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek