Kolegové z Ukrajiny a jejich podpora

Akce již proběhla.

Jak pracujete s aktuální situací? Co plánujete do budoucna? Pojďme sdílet zkušenosti o tom, jak jste danou situaci řešili a kde jste například „narazili“. Velký prostor pro načerpání inspirace budeme mít v otevřené debatě. Zobrazit více…

O čem to bude a co nás čeká

Pojem „agora“ pochází z řečtiny a představuje místo, na kterém se mohou lidé volně shromažďovat a diskutovat o tématech, která je zajímají. A tak je to i u nás. V rámci každého setkání otevřeme společně vždy jedno téma, které je aktuální a společně o něm budeme diskutovat.

Aktuální téma

Pro nadcházející setkání jsme zvolili velmi palčivé téma posledních dnů týdnů – „Kolegové z Ukrajiny a jejich podpora“.

Pojďme vzájemně sdílet, jak jsme se s děním popasovali ve firmách a co nás čeká dále. Co plánujeme a jak konkrétně můžeme a budeme postupovat. Situace je velmi dynamická, a je proto možné, že přinese i nové impulsy a podtémata.

Téma záměrně necháváme v širším a obecnějším kontextu. Konkrétní zaměření už necháme na setkání podle zájmu vás, účastníků.

(A jelikož je to taková ranní inspirativní hodinka, klidně přijďte s kafem a snídaní v ruce :))

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Klára Škvorová

60 min | 18. 5. 2022 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Karolína Monincová