Jak v inovacích minimalizovat nejistotu

Akce již proběhla.

Společně překročíme Rubicon. Pracovat s nejistotou je v inovacích nejenom příjemné pro psychiku, je to ale taky nezbytnost. Všechno ostatní je gamble. To jsou slova a hlavně i praxe našeho community ambassadora Jána Urigy. Během Inovačního rána získáte expertní vhled do různých firem i přístupů a dozvíte se, jak zlepšit i vaše inovační procesy. Zobrazit více…

Inovačním ránem provede Ján Uriga a v roli moderátora bude expert komunity Inovace Miky Škoda.

Akce proběhne online a je potřeba se na ní zaregistrovat.

Kdo je Ján Uriga?

Ján Uriga získal PhD. na Ústave experimentálnej psychológie SAV, kde sa zaoberal výskumom a aplikáciou sociálnej inteligencie a rozhodovacích procesov lídrov. Od 2003 do 2009 pracoval ako HR manažér vo verejnej správe a medzinárodných korporáciách. Od roku 2010 sa venuje konzultačným projektom v oblasti strategického riadenia zmien, inovácií, leadershipu a firemnej kultúry. Externe vyučuje na FSEV a vedie MBA modul change managamentu a inovácií pre automotive sektor v spolupráci s viedenskou technickou univerzitou. Od 2018 je leadrom Experience Centra v Prahe, ktoré je zamerané na inovácie v oblastí zákazníckej a zamestnaneckej skúsenosti.

Kdo je Miky Škoda?

Miky lidem pomáhá ze sebe dostat to nejlepší. A to v jakémkoliv významu, který danému slovnímu spojení můžete dát. Miky o sobě mluví jako o dobrodruhovi a hledači lidského potenciálu. Učí lidi brát život vážně a přitom s lehkostí. Je zakladatelem projektu X-Challenge a neziskovky LeapMakers a také autorem knihy Můžeš (po)dělat cokoli. Více o Mikym se dozvíte na jeho webu.

Tereza Černá

60 min | 29. 2. 2024 | Komunita: Inovace |
Kontakt na organizátora: Tereza Černá