Jak urychlit pokrok? Investujeme do žen

Akce již proběhla.

Chceme-li vytvořit prosperující ekonomiky a zdravou planetu, je dosažení genderové rovnosti a blahobytu žen ve všech aspektech života důležitější než kdy jindy. Čelíme však klíčové výzvě: alarmujícímu ročnímu deficitu 360 miliard dolarů v opatřeních týkajících se rovnosti žen a mužů do roku 2030. Zobrazit více…

Připojte se k nám 13. března 2024 k dozvuku Mezinárodního dne žen pod tématem #InvestInWomen A pojďme tuto perspektivu nahlédnout v mnoha nových kontextech s konkrétními dopady pro byznys. Dozvíte se třeba jak by vypadala realita, když by během pandemické krize v parlamentu byla většina žen, co brání naplnění kvót pro ženy ve vrcholových pozicích ve společnosti a co jsou ženská témata, která budete řešit do dvou let i ve vaší firmě.

Do diskuse se zapojí například: Michal Broža, Ředitel Infocentra OSN, Simona Babčáková, herečka a lektorka komunikace, Soňa Klepek Jonášová, expertka komunity udržitelnost Red Button EDU, Luboš Malý, zakladatel Red Button, Zástupci organizace Otevřená společnost.

Akce se koná fyzicky a je potřeba se na ni registrovat.

Denisa Koderlová

120 min | 13. 3. 2024 | Komunita: Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová