Inovační vánoční drink

Fyzická akce začíná 7. 12. 2023 v 16:30.
Místo konání: Cafe Prostoru_ kavárna Národní technické knihovny, Technická 2710/6 160 80 Praha 6, Dejvice

Akce jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Impact.
Zakoupit členství

Inovační vánoční drink

Přidejme se k vánoční náladě a diskuzi o inovacích od těch firemních až po ty osobní. Chief Ecosystem Officer Red Button EDU, Luboš Malý, se tentokrát stane naším Ježíškem. Přijďte s tématy k diskuzi u dobrého drinku. A pro radost někoho z komunity vezměte, prosím, anonymní dárek do 100 Kč. Zobrazit více…

Pojďme podpořit vánoční atmosféru, rozjímat s komunitou a nasdílet cokoliv, co máme na srdci od inovací ve firmách až po tradice, které každoročně dodržujeme s rodinou. A kdo jiný může líp převzít roli Ježíška, než ten, kdo umí vykouzlit úsměv a sjednocuje nás všechny: Chief Ecosystem Officer Red Button EDU Luboš Malý. Připravte si všetečné otázky i vánoční témata k probrání nad pivem nebo svařákem a nezapomeňte přibalit jeden anonymizovaný dáreček s cenou pod 100Kč, kterým vykouzlíte radost někomu jinému z komunity.

Kdo je Luboš Malý?

Luboš Malý  je rád, když firma funguje, jako švýcarské hodinky. Proto hledá rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového. Prošel si různými rolemi ve společnostech Procter&Gamble a LEGO – od výrobní operativy, přes manažerské pozice a konzultanství až po vedení globálních transformačních projektů. Rád propojuje různé obory, světy start-upů, neziskových organizací i vysokých škol a v neposlední řadě kultury, které měl možnost potkat.

Věří, že skrze prostředí ve firmách je možné zlepšovat celou společnost. Proto spoluvytváří síť RedButton a podílí se jak na vnitřním fungování tak na produktech a projektech. Má rád tykání, otevřenost, dávat víc než brát, skromnost, lidskost a humor ve všech podobách. Fandí ZeroWaste a Expertnímu dobrovolnictví.

Kdo je Miky Škoda?

Miky lidem pomáhá ze sebe dostat to nejlepší. A to v jakémkoliv významu, který danému slovnímu spojení můžete dát. Miky o sobě mluví jako o dobrodruhovi a hledači lidského potenciálu. Učí lidi brát život vážně a přitom s lehkostí. Je zakladatelem projektu X-Challenge a neziskovky LeapMakers a také autorem knihy Můžeš (po)dělat cokoli. Více o Mikym se dozvíte na jeho webu.

120 min | 7. 12. 2023 | Komunita: Inovace |
Kontakt na organizátora: Tereza Černá