Inovační MeetUp

Akce již proběhla.

Komunita bude tak dobrá, jakou si ji společně uděláme! Zveme vás do kolébky inovací - Magenta Experience Center. Nejprve se společně podíváme na nejnovější trendy na poli inovací (3D tisk, vertikální farmy, e-sport, …). Kromě toho dáme dohromady aktuální témata, kterým se budeme v naší komunitě věnovat v první polovině roku 2023. Celým eventem vás provede Jan Mašek a Miky Škoda. Je na co se těšit :) Zobrazit více…

Nebude chybět ani prostor pro networking.

Program

14:00 – 14:30 Výkop a nastartování

14:30 – 15:00 Exkurze Magenta Experience Center (tým T-mobile)

15:00 – 16:00 Kdo jsme, jaká témata potřebujeme řešit a v čem se chceme společně posunout

16:00 – 17:00 Akce 2023 aneb komunitní kalendář

Akce se koná fyzicky v Magenta Experience Center a je možné se připojit také online (odkaz po přihlášení).

Kdo je Jan Mašek?

Vybral jsem si inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracoval jsem ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra. Tam jsem se naučil propojovat a půjčovat si různé funkční modely z jednoho businessu do druhého. Vytvářel jsem mosty mezi 3M, jinými firmami a institucemi, abychom společně hledali win-win řešení.
Rád vytvářím sítě, které umožňují hledat zkratky, které jsou v dnešní rychlé době potřeba k akceleraci nápadů nebo rozvoji businessu. Dále mě baví nahlížet a učit se z oborů, které jsou mimo náš rámec či naší bublinu. Rád pomáhám tomu, aby lidi využívali svůj dar na maximum a spolutvořili s lidmi, kteří jsou hodnotově na stejné vlně a nebojí se říci „nevím“.

Kdo je Miky Škoda?

Miky Škoda lidem pomáhá ze sebe dostat to nejlepší. A to v jakémkoliv významu, který danému slovnímu spojení můžete dát. Miky o sobě mluví jako o dobrodruhovi a hledači lidského potenciálu. Učí lidi brát život vážně a přitom s lehkostí. Je zakladatelem projektu X-Challenge a neziskovky LeapMakers a také autorem knihy Můžeš (po)dělat cokoli. Více o Mikym se dozvíte na jeho webu.

Denisa Koderlová