(Home) Office…

Akce již proběhla.

Pojďme začít den ranní online “Agora” kávou a na hodinku si popovídat na velmi aktuální téma pro všechny, home office. Přijďte zjistit, jak to dělají jinde a třeba i sdílet, jak to zase funguje u vás. Zobrazit více…

Asi to řešíme všichni… total free style nebo nalajnovaná pravidla- kdy a kolikrát týdně v kanceláři a kdy zůstávat na home office? Pojďme si popovídat, jak k situaci přistupujete a komunikujete dovnitř do firmy, jaké jsou v tomto ohledu vaše cíle a očekávání a hlavně, jak se vám daří cíle plnit a nakolik je oceňují vaši lidé.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Denisa Koderlová

60 min | 16. 9. 2022 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová