Hackatony: kdy je potřebujete a jak je využít?

Online akce začíná 5. 10. 2023 v 8:00.

Akce jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Impact.
Zakoupit členství

Hackatony: kdy je potřebujete a jak je využít?

S hackatony se roztrhl pytel, a tak můžeme v praxi pozorovat jak dobré, tak špatné příklady. Jak je od sebe rozlišit? Jaké cíle může hackaton z pohledu vaší organizace naplňovat a jak tomu akci přizpůsobit? Co vás taková akce naučí o inovacích, zákaznících, problem-solvingu i firemní kultuře? Zobrazit více…

Pokud jste se hackatonů ještě neúčastnili, určitě jste o nich aspoň slyšeli. Chcete zjistit o co jde? Chcete takovou akci pořádat? Nebo se podělit o svoje zkušenosti? Přijďte se inspirovat i sdílet a připojte se na Inovační ráno, kterým nás provede expert Miky spolu s Kristýnou Minářovou.

Kdo je Kristýna Minářová?

Kristýna z pozice Innovation&Partnership Manager připravuje Raiffeisenbank na budoucnost, a to právě přes inovace. Ty vytváří společně se zaměstnanci banky, startupy nebo se inpiruje třeba na vysokých školách. Díky předchozím zkušenostem z financí nebo strategického řízení banky se ji daří inovace lépe v bance prosazovat. Ve volném čase ráda překonává nadmořskou výšku nebo poznává nové kultury v zahraničí.

Kdo je Miky Škoda?

Miky lidem pomáhá ze sebe dostat to nejlepší. A to v jakémkoliv významu, který danému slovnímu spojení můžete dát. Miky o sobě mluví jako o dobrodruhovi a hledači lidského potenciálu. Učí lidi brát život vážně a přitom s lehkostí. Je zakladatelem projektu X-Challenge a neziskovky LeapMakers a také autorem knihy Můžeš (po)dělat cokoli. Více o Mikym se dozvíte na jeho webu.

60 min | 5. 10. 2023 | Komunita: Inovace |
Kontakt na organizátora: Tereza Černá