Generace Z přichází.., nebo už je vlastně tady!

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Téma nastupující generace rezonovala s mnohými z nás na našem přípravném “Refresheru”. Pojďme si společně u ranní kávy či čaje popovídat, co nás vlastně z pohledu firemní kultury, HR a pracovního trhu zajímá. Nasdílejme vlastní zkušenosti, postřehy a třeba i AHA momenty. Zobrazit více…

A jelikož jde o takovou ranní inspirativní hodinku, klidně přijďte s kafem a snídaní v ruce. 🙂 Těšit se na vás bude Ondřej Slabý.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej Slabý téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti). Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše, co s firemní kulturou souvisí.

60 min | 29. 6. 2022 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová