Generace Z – panelová diskuse

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Jak jsme si slíbili v červnu, pojďme pokračovat v povídání na téma Generace Z. Minule jsme si sami tak trošku zarámovali, kdo generace Z je, co asi očekává a co od ní můžeme očekávat my jako zaměstnavatelé, šéfové, personalisté, HRisti, kulturisti nebo kolegové. Zobrazit více…

Tentokrát by to však nebylo o nich bez nich, ale diskutovali bychom přímo se zástupci těch nejmladších, kteří na trh práce již vstoupili nebo brzy vstoupí. V panelové diskusi budeme mít možnost na své otázky dostat odpovědi napřímo bez vytváření hypotéz a spekulací.

Akce se koná fyzicky a je potřeba se na ni registrovat.

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

120 min | 21. 9. 2022 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová