Etiketa schůzek jako součást firemní kultury

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Etiketa schůzek je důležitou součástí firemní kultury, která má za cíl zajistit účinné a profesionální jednání mezi účastníky. Pravidla se týkají věcí jako je příprava na schůzku, správné chování během ní a způsob závěrečného hodnocení. Máte taková pravidla? Daří se vám je dodržovat? Pojďme se vzájemně inspirovat. Zobrazit více…

Meeting, Briefing, Brainstorming – online, onsite.

Dodržování etikety schůzek může vést ke zlepšení komunikace a produktivity stejně jako ke zvýšení důvěry mezi účastníky. Má mít jakákoli taková schůzka nějaké jasné parametry, které se stanou nepsanými pravidly?

Je tu první reakce na naše lednové setkání Refresher 1.0, kde jste si o toto téma sami řekli. Pojďte sdílet své zkušenosti u ranní kávy. 

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Denisa Koderlová

60 min | 31. 3. 2023 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová