ESG Mastermind: Jak na dvojí materialitu v praxi?

Online akce začíná 29. 4. 2024 v 15:00.

Akce jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Impact.
Zakoupit členství

ESG Mastermind: Jak na dvojí materialitu v praxi?

Připojte se k virtuální mastermind s hlubokým ponorem do světa ESG principů (environmentální, sociální a governance), s důrazem na koncept dvojí materiality. Poskytneme si nejen teoretické znalosti, ale především praktické zkušenosti s dvojí materialitou, která stojí v centru ESG diskuse. Zobrazit více…

Co je dvojí materialita?

Dvojí materialita je koncept, který rozšiřuje tradiční pohled na materialitu v rámci finančního reportingu. Kromě zohlednění faktorů, které mohou mít významný dopad na finanční výkonnost organizace (finanční materialita), zdůrazňuje i význam těch faktorů, které mají zásadní dopad na společnost a životní prostředí (environmentální a sociální materialita). Dvojí materialita tak vyžaduje, aby společnosti přemýšlely nejen o tom, jak svět ovlivňuje je, ale i o tom, jak ony ovlivňují svět.

Co si z akce odnesete?

Hlubší porozumění ESG a dvojí materialitě: seznámíme se s konceptem dvojí materiality, jeho významem a aplikací v praxi.

Strategické myšlení a rozhodování: společně si nasdílíme, jak principy dvojí materiality ovlivňují strategické rozhodování v reálných podnikových situacích.

Networking a sdílení zkušeností: online formát mastermind poskytne platformu pro výměnu názorů a zkušeností mezi účastníky, což podporuje vzájemné učení a rozvoj profesionální sítě.

Praktické nástroje a techniky: vzájemně si nasdílíme tipy na nástroje a techniky pro implementaci principů dvojí materiality ve svých organizacích zlepšujícíh ESG výkonnost.

Přijďte objevit, jak může být dvojí materialita klíčem k vaší strategii pro udržitelný rozvoj a jak ji můžete aplikovat ve své praxi.

Setkání proběhne online na platformě ZOOM a je potřeba se registrovat.

Diskuzí provede Soňa a o zkušenosti se podělí členové komunity Udržitelnost. Chcete i Vy nasdílet svoji zkušenost? Dejte nám, prosím, vědět dopředu a doladíme agendu společně

Denisa Koderlová

90 min | 29. 4. 2024 | Komunita: Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová