#CzechAgile Beer

Akce již proběhla.

Pravidelné setkání členů české agilní komunity #CzechAgile. Cílem akce je si vzájemně vyměnit zkušenosti a inspirovat se navzájem v tématech, která právě hýbou českou Agilní scénou a vašimi firmami. Zobrazit více…

Akce nemá již tradičně žádné předem stanovené téma, obsah si řídí sami účastníci. Při příchodu budete mít možnost vykopnout jakékoliv vlastní téma. Poté všechna témata zprioritizujeme a ty nejžádanější společně probereme od A do Z.

Diskuse proběhne na platformě ZOOM a je potřeba se na ni registrovat.

Pravidla setkání

  • Vždy se snažíme kolegyni či kolegovi z komunity dát rady a tipy, jak může danou situaci u sebe ve firmě posunout namísto hodnocení
  • Pokud chcete dělat nábor nebo prodej svých služeb, prosím zavítejte na jiný typ akce

Společná diskuze bude velmi platnou součástí celého workshopu, jelikož bude možné se inspirovat navzájem.

Setkáním provází Radek Gajdušek z #CzechAgile.

Kdo je Radek Gajdušek?

Radek Gajdušek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času jsem se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě toho stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo obsahu a je Scrum Master celého projektu.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentální tréninkem.

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.

90 min | 12. 4. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek