#CzechAgile Beer Brno & Pub Quiz

Akce již proběhla.

Vánoční CzechAgile Beer nás čeká 12. prosince 2022 od 18:00 v salónku restaurace Tusto Titanium. Při příchodu budete mít možnost opět navrhnout téma, které chcete diskutovat. A podle počtu lidí budeme buďto diskutovat jedno téma po druhém nebo uděláme mini Open Space a rozdělíme se na skupinky. Jako bonus jsme si pro vás nachystali na závěrečnou půlhodinku Pub Quiz o hodně zajímavé ceny. Zobrazit více…

Akce se koná fyzicky a je potřeba se na ni registrovat.

Pravidla setkání

  1. Vždy se snažíme ostatním dát rady a tipy, jak může danou situaci u sebe ve firmě posunout namísto hodnocení.
  2. Pokud chcete dělat nábor nebo prodej svých služeb, prosím zavítejte na jiný typ akce.
  3. Las Vegas pravidlo – co se na akci stane nebo řekne, to tam také zůstane.

Akci pořádá Radek a Pavol z #CzechAgile

Kdo je Radek Gajdušek?

Radek Gajdušek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času jsem se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě toho stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo obsahu a je Scrum Master celého projektu.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

Kdo je Pavol Sojčík?

Pavol Sojčík má 10 rokov skúseností s Agilitou vo firmách všetkých veľkosti (od rýchlo rastúceho startupu, cez stredne veľké firmy až po veľký korporát). Špecializuje sa na mentoring a výchovu Agilných koučov a prácu s firemnou kultúrou. Vo firme Wandera vybudoval tím skúsených Agilných koučov. Jeho vášňou je vzdelávanie (seba aj ostatných) a to vo všetkom, čo súvisí s agile, ale aj soft skills a vďaka tomu vie vybudovať bezpečné prostredie, v ktorom posúva tímy k maximálnej spolupráci. Ako jeden z agilných expertov v ČR stál pri zrode komunitnej platformy #CzechAgile a pravidelne organizuje komunitné stretnutie (Agile Circle, Scrum Beer…).

Denisa Koderlová

120 min | 12. 12. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek