ComAp – exkurze, sdílení a drinky

Akce již proběhla.

V ComAp věří, že mohou pomoci vybavit svět čistší energií. Vydejte se na setkání komunity, kde nahlédnete do firmy naživo, dostanete se do znalostní formy v tématu udržitelné energetiky, propojíte se s dalšími cennými kontakty pro vaši cestu v udržitelnosti, kde networkingu, sdílení a propojování dáme opravdu zadost. Zobrazit více…

Program

  • 14:30 – 14:45    Úvod & přivítání – Bára & Soňa & Káťa
  • 14:45 – 15:15    Decentralizovaná energetika & energetická tranzice a realita (Lukáš & Lukáš)
  • 15:15 – 16:00    Naše ESG cesta od najmutí CSR manažera po první ESG report (Bára & Alizée)
  • 16:00 – 16:15    Přestávka
  • 16:15 – 16:30    Jak se vzděláváme o ESG (Alizée in ENG)
  • 16:30 – 16:45    Odpovídáme na vaše dotazy
  • 16:45 – 17:00    Prohlídka kanceláří
  • 17:00 – 18:30    Drink a něco na zub

Odejdete s inspirací na to, jak téma udržitelnosti dostat mezi své kolegy a přátele například díky konceptu kreativních znalostních workshopů Climate Fresk a v závěru celé akce spolu strávíme fajn čas nad něčím dobrým k jídlu a pití.

Změny & zpětná vazba vítána!

Akce se koná fyzicky v Praze a je potřeba se na ni registrovat.

Akcí vás provede tým ComApu: Bára Vajnarová, Alizeé Dubois, Lukáš Vajnar a Lukáš Král. Za tým komunit Soňa Jonášová.

Kdo je Barbora Vajnarová?

Manažerka oddělení Marketingové komunikace a ESG. Začátky kariéry byly u Báry jako absolventky Fakulty mezinárodních vztahů a diplomacie na pražské VŠE spojené s diplomatickými službami na Velvyslanectví Kanady a Úřadu vlády. Příběh ComApu a jeho atmosféry jí natolik zaujal, že v něm pracuje již 10. rokem. Měla na starosti rozvoj poboček a partnerské sítě v Evropě, na Blízkém Východě a v Africe. Později vedla projekt nových kanceláří v pražských Holešovicích a nyní řídí oddělení marketingové komunikace. V loňském roce pod své vedení převzala také agendu ESG, kde kromě společenské odpovědnosti firmy řeší zajištění připravenosti pro budoucí ESG reporting a propojení ESG témat se strategií firmy.

Kdo je Alizée Dubois?

Jako CSR manažerka se v ComApu stará o to, aby se udržitelnost začlenila do všech aspektů podnikání společnosti a aby ji připravila na ESG reporting. Mezi její aktivity patří také vzdělávání a zapojení zaměstnanců do aktivit ESG, sběr dat, měření dopadů, strategie ESG, opatření na snížení uhlíkové stopy a podpora byznysových aktivit, které pomohou ComApu dosáhnout své vize  být světovým leadrem v řídicích systémech pro energeticky udržitelná řešení.  

Je také certifikovanou facilitátorkou iniciativ Klimatická mozaika (Climate Fresk) a Human Factor Mural, které pořádají workshopy o klimatické změně založené na vědě a bourají předsudky při řízení změn. Prostřednictvím Klimatické mozaiky už proškolila více než 80 zaměstnanců ComApu a to je teprve začátek 🙂 Ve volném čase Alizée chodí po horách, vyrábí keramiku nebo peče podle receptů ze své domoviny – Francie.

Kdo je Lukáš Král?

Do ComApu nastoupil ještě při studiích na pražské VŠE a postupně prošel od pozic Sales Engineer pro Bi-fuel, přes Business Development Managera pro energie telekomunikací až po manažera celého segmentu Power Generation. V roce 2018 dokončil studia MBA na The Open University Business School. Po 8 letech ve firmě se stal ředitelem oddělení Business Development a je součástí nejužšího globálního vedení firmy. Je také členem správní rady Servisbal obaly s.r.o. S manželkou a dcerou žije v Praze a jeho vášní je cyklistika, cestování a dobrá káva. 

Kdo je Lukáš Vajnar?

Lukáš do ComApu nastoupil po studiích na pražské ČVUT a krátkém působení ve společnosti Siemens. Začínal jako technik na oddělení Technické podpory a po prvním roce dostal šanci vybudovat oddělení technické podpory na nově vzniklé pobočce v německém Dusseldorfu. Postupem času se Lukáš přesunul do obchodního oddělení, kde dostal na starost rozvoj obchodních příležitostí ve Východní Africe a v Beneluxu. Díky svým zkušenostem dokáže zajímavou formou přiblížit a a na příkladech vysvětlit co jako společnost děláme a kde je náš přínos pro zákazníka, proto se i rád zapojuje do školení netechniků a nováčků.

Denisa Koderlová

240 min | 20. 9. 2023 | Komunita: Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová