Jak na změny ve firmě, aby byly úspěšné?

Akce již proběhla.

Tentokrát se dotkneme ryze praktického tématu, kdy v pozadí stojí kultura, ale dopad je velmi hard. Jak vypadá vaše kultura ve firmě, když přijde na změnu? Přijímají ji lidi s nadšením? S obavami? Co stoji za úspěchem nebo neúspěchem změny ve firmě? Co vám funguje? Zobrazit více…

Co vám funguje? Kde jste zhavarovali?
Co byste potřebovali vědět a ideálně začít dělat (nebo s čím skončit), aby změna byla víc výzva a radost hledání než strach, stres a obavy? Pokud procházíte nebo chystáte nějakou změnu, je tohle ideální čas srovnat myšlenky, přijít se svými otázkami a případně zkušenostmi!

Tématem provedou noví experti komunity Sandra Fridrichová a Martin Šafařík.

Akce proběhne online na platformě ZOOM a je potřeba se na ní registrovat.

Kdo je Sandra Fridrichová?

Sandra v sobě spojuje kontrastní zkušenosti – ze světa start-upů i korporátního světa.Extrémně rozlišné zkušenosti, které v jednotlivých společnostech vnímala, jí pomohly si uvědomit, jaký vliv má „soft“ stránka leadershipu vliv na „hard“ výsledky.Posledních pět let její přístup pokrývá celé spektrum rolí, které se spojují v celostním přístupu k „firemnímu zdraví“. Zkoumá a odhaluje příčiny firemních nemocí a neduhů a je oporou i náročným partnerem pro CEOs, manažery i zaměstnance na cestě k zásadním proměnám ve firmách.

Kdo je Martin Šafařík?

Martin je facilitátor, lektor, nadšenec do témat jako jsou firemní kultura, wellbeing, leadership, a inovace. Věří, že pro dlouhodobě úspěšné firmy, kde lidé rádi zůstávají, jsou důležité čtyři základní ingredience – pevné vztahy vycházející z důvěry, úspěch a smysluplné výsledky, neustálý růst a učení, a prevence v oblastech fyzického i mentálního zdraví. Proto je partnerem v Red Button EDU, zblízka sledoval spoustu skvělých lídrů v rámci aktivit firmy Happiness@Work, spoluzaložil projekt Workshop Box, je lektor MBA programu v European School of Business & Management, nebo moderuje leadershipový podcast True Leaders Talks.

Tereza Černá

60 min | 11. 4. 2024 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Tereza Černá