Agile Circle Online

Akce již proběhla.

Pravidelné on-line setkání členů české agilní komunity #CzechAgile. Cílem akce je podělit se společně o zkušenosti a inspirovat se navzájem v oblastech, které právě hýbou českou Agilní scénou a vašimi firmami. Zobrazit více…

Akce nemá již tradičně žádné předem stanovené téma, obsah si řídí sami účastníci. Při příchodu budete mít možnost vykopnout cokoliv, co vás momentálně pálí nebo zajímá. Poté všechna témata zprioritizujeme a ta nejžádanější společně probereme od A do Z. V případě většího počtu účastníků proběhne sdílení formou Open Space.

Akce se koná na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je třeba se registrovat.

Pravidla setkání

  1. Vždy se snažíme ostatním dát rady a tipy, jak mohou danou situaci u sebe ve firmě posunout namísto hodnocení.
  2. Pokud chcete dělat nábor nebo prodej svých služeb, prosím zavítejte na jiný typ akce.
  3. Las Vegas pravidlo – co se na akci stane nebo řekne, to tam také zůstane.

Setkáním moderuje Radek Gajdušek z #CzechAgile.

Kdo je Radek Gajdušek?

Radek Gajdušek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě toho stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo obsahu a je Scrum Master celého projektu.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentální tréninkem.

120 min | 8. 6. 2022 | Komunita: #CzechAgile |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek