8 kroků k cirkularitě v praxi

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Potřebujete jasný a stručný návod, jak s principy cirkulární ekonomiky pracovat v konkrétních krocích? Tady jste správně. Seznámíte se s osmi základními principy a dvěma desítkami příkladů z praxe. Navíc se podíváme na místa s "největším pákovým efektem" pro změnu. Zobrazit více…

Akce je určena pro manažery udržitelnosti & ESG, pro ředitele a stratégy, ale i pro konzultanty a experty, kteří hledají argumenty proč téma cirkularity prosazovat.

Přednáškou nás provede Soňa Jonášová.

Setkání proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po registraci).

Kdo je Soňa Jonášová?

Soňa je absolventkou oboru Zemědělské inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. INCIEN (Institut Cirkulární Ekonomiky), který od roku 2016 funguje též na Slovensku, založila po zahraničním studiu a stážích v Holandsku a Španělsku. Od roku 2014 v Česku aktivně propaguje témata cirkularity a udržitelnosti. Stála u zrodu platforem jako Český cirkulární hotspot nebo Změna k lepšímu, protože propojování správných lidí v rámci konkrétních projektů považuje za klíčové pro transformaci udržitelnosti ze slov do činů. Ráda staví mosty mezi světy a to například tak, že je členkou poradních rad veřejných institucí (např. Komise pro problematiku klimatu Úřadu vlády) významných firem (např. Škoda Auto) a současně studuje doktorát v sociální ekologii na Karlově Univerzitě.

Denisa Koderlová

60 min | 29. 5. 2023 | Komunita: Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová