Březen 2021 – Váš osobní StartUp

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Reid Hoffman v knížce ukazuje, že startupový "beta mindset", permanentní iterace a přirozený networking není jen něco, co je primárně součástí života podnikatelů, ale co může být fajn začlenit do pracovních životů každého zaměstnance. Pokud je vám, nebo vašemu týmu, bližší způsob řešit v životě věci spíše preventivně, než hasit požáry, pak v této knize najdete popsané techniky, jak na to." Zobrazit více…

Říká o knize Petra Drahoňovská, členka sítě Red Button.

Připravte se na budoucnost, investujte do sebe, změňte svou kariéru

Spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti LinkedIn Reid Hoffman a Ben Casnocha ve své knize ukazují, jak nastartovat kariéru v dnešním vysoce konkurenčním světě. Klíčem k úspěchu je přistupovat ke kariéře, jako by se jednalo o startup. Díky tomu dokážete přežít a prosperovat a dosáhnout svých nejodvážnějších profesních cílů – stanete se generálním ředitelem vlastní budoucnosti a převezmete nad ní kontrolu.

Kdo je Petra Drahoňovská?

Pro Petru Drahoňovskou jsou rozvoj lidí & design & cestování její 3 profesní lásky, které postupně více a více propojuje 🙂 Je kariérová koučka a lektorka. Baví ji pomáhat lidem se změnami jejich pracovních cest i se strategií profesního růstu (ať už uvnitř firmy jako prevence syndromu vyhoření či při hledání nového zaměstnavatele). Specializuje se na osobní (nejen online) marketing a osobní branding.

Tvoří (a myslí, že fakt pěkné:) designové nástroje pro osobní rozvoj (viz. diJAr.cz v CZ, EN, ES) pro dospělé, pro děti. Jsou zaměřené na self career management, tj. na to, aby se lidé naučili vědomě řídit svá nejen profesní rozhodování.

11 min | 18. 2. 2021 | Pořad: Kniha měsíce

Kompetence: Celoživotní učení, Iniciativa, Iniciativa, Vlastní zapojení

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství