Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.
Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.
Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.
Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.
Opět se vracíme v našem tipu k práci s daty. Najít správný rytmus práce s reporty je pro podnikatele často obtížné. Neví, na jaké reporty se mají zaměřit, kdy je mají sledovat a nakonec i často proč je mají sledovat. Čtení reportů může vypadat jako dívání se na přístrojovou desku letadla – je tam spousta měřidel a ukazatelů. Potřebné informace tam jsou všechny, jen je třeba vybrat, kde je hledat. Zobrazit více…
Daří se vám mít správná data ve správný čas? Pokud ne, klidně se ozvěte. Rádi vám pomůžeme.
Na našem webu scaleupboard.com najedete přehledný popis programů, díky kterým si vytvoříte vy a vaše firma energii a prostor pro zdravý růst. Každopádně vám přejeme hodně úspěchu a držíme palce.
Kdo jsou Scale Up experti?
Pavel Křepelka
Více jak 20 let strávil Pavel na manažerských pozicích ve středně velkých společnostech. Má bohaté zkušenosti z akvizic firem, jejich restrukturalizací, stěhování společností při zachování nonstop provozu a řešení krizových situací spojených s růstem a rozvojem SME firem.
Pavel je akreditovaným koučem, mentorem a partnerem výkonných manažerů středně velkých společností v rámci České, Slovenské a Polské republiky. Má za sebou více jak 7 500 hodin mentoringové a koučovací práce s klienty, zkušenosti se vzděláváním koučů, prochází pravidelnými supervizemi v systemickém koučování a investuje minimálně 100 hodin ročně do svého dalšího vzdělávání.
Roman Stupka
Celý život Roman cítí potřebu ovlivňovat věci kolem sebe. Jako šéf klukovské party, kapitán fotbalového týmu nebo generální ředitel. Romanovy zkušenosti top manažera a krizového manažera mu pomohly pochopit roli leadera v businessu i životě. Vidí ji v tom, dát lidem společnou vizi a pomáhat jim, aby si našli svoji, která na tu společnou navazuje. Musí jim také pomáhat přijmout osobní odpovědnost za design systému a týmovou odpovědnost za jeho funkčnost.
Podle Romana je “odstraňování demotivace důležitější než hledání motivace a poslouchat je důležitější než mluvit. Proto nyní místo provozování systémů pomáhá dobrým firmám stát se ještě lepšími.“ Roman při své práci nejčastěji používá metodu Rockefellerových návyků.