Srpen 2018 – O podnikání s nadhledem

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Ján v hektické až horečnaté době klidně a dokola připomíná, proč je zdravé podnikat morálně. Říká, že jde o to mít důvěru. Jednak v sebe, ale i v druhé. Podívat se jim do očí, stisknout ruku a věřit. Připomíná, že podnikání je tvrdá práce, zvládání pádů a napravování chyb. Ale tahle důvěra v druhé, pokora a houževnatost přináší dlohoudobě naplňující cestu k plné seberealizaci jako máloco." Zobrazit více…

„Pokud nečtete Jánův blog, pak tato kniha je asi nejlepším vstupem do jeho myšlení. Zároveň má formu krátkých úvah, takže ji můžete otevřít kdykoli a kdekoli.“, říká Adam Hazdra, člen sítě Red Button.

Svět kolem nás se dnes mění rychleji než v minulosti. To, co jsme se naučili ve škole, už nestačí a my se musíme stále učit něco nového a naopak se odnaučovat svým starým návykům. A to bývá někdy obtížnější než se naučit novinkám. 
Dnešní doba potřebuje podnikatele, kteří v tom, co dělají, hledají hlubší smysl než jen hromadění peněz. Podnikatele, kteří umějí být svým zákazníkům a klientům opravdu prospěšní, kteří dovedou sehnat práci svým lidem a kteří se také umějí podělit o svůj zisk s potřebnými. 

Kdo je Adam Hazdra?

Adam Hazdra má pocit, že začínáme mít dost na to, abychom žili nejlepší možné životy, využívali své dary – prostě žili naplno. Jenže dost věcí tomu ještě není uzpůsobených a na tento „lidštější“ život připravených. Proto ho už 10 let baví inovace. Poslední čtyři roky se v LMC zabývá zlepšováním práce a má za sebou úspěšné věci (kompletní redesign Jobs.cz) i neúspěšné (Easytask)..

2 min | 20. 7. 2018 | Pořad: Kniha měsíce

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat