Srpen 2018 – O podnikání s nadhledem

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Ján v hektické až horečnaté době klidně a dokola připomíná, proč je zdravé podnikat morálně. Říká, že jde o to mít důvěru. Jednak v sebe, ale i v druhé. Podívat se jim do očí, stisknout ruku a věřit. Připomíná, že podnikání je tvrdá práce, zvládání pádů a napravování chyb. Ale tahle důvěra v druhé, pokora a houževnatost přináší dlohoudobě naplňující cestu k plné seberealizaci jako máloco." Zobrazit více…

„Pokud nečtete Jánův blog, pak tato kniha je asi nejlepším vstupem do jeho myšlení. Zároveň má formu krátkých úvah, takže ji můžete otevřít kdykoli a kdekoli.“, říká Adam Hazdra, člen sítě Red Button.

Svět kolem nás se dnes mění rychleji než v minulosti. To, co jsme se naučili ve škole, už nestačí a my se musíme stále učit něco nového a naopak se odnaučovat svým starým návykům. A to bývá někdy obtížnější než se naučit novinkám. 
Dnešní doba potřebuje podnikatele, kteří v tom, co dělají, hledají hlubší smysl než jen hromadění peněz. Podnikatele, kteří umějí být svým zákazníkům a klientům opravdu prospěšní, kteří dovedou sehnat práci svým lidem a kteří se také umějí podělit o svůj zisk s potřebnými. 

Kdo je Adam Hazdra?

Adam Hazdra má pocit, že začínáme mít dost na to, abychom žili nejlepší možné životy, využívali své dary – prostě žili naplno. Jenže dost věcí tomu ještě není uzpůsobených a na tento „lidštější“ život připravených. Proto ho už 10 let baví inovace. Poslední čtyři roky se v LMC zabývá zlepšováním práce a má za sebou úspěšné věci (kompletní redesign Jobs.cz) i neúspěšné (Easytask)..

2 min | 20. 7. 2018 | Pořad: Kniha měsíce

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství