Komunity

Nejbližší akce

Komunity

#CzechAgile

 

#CzechAgile

Agilita a vše kolem ní se probírá v této komunitě. Pokud chcete načerpat inspiraci nebo se dozvědět, jak to dělají jinde, je komunita #CzechAgile tím pravým místem pro vás. Expertem komunity je Radek Gajdušek.

EDU Heroes

 

EDU Heroes

EDU Heroes jsou naši hrdinové. Jsou pro nás vlajkonoši, kteří podporují vzdělávání a rozvoj kolegů ve svých týmech nebo firmách. Expertem komunity je Dominika Kadeřábková.

Firemní kultura

 

Firemní kultura

Členové komunity firemní kultura nechávají nahlédnout pod pokličku a sdílí reálné příklady a zkušenosti ze svých firem. Sdílejí pravidelně to, co se daří i nedaří, abychom se tak cíleně posunuli navzájem dále. Expertem komunity je Ondřej Slabý.

Inovace

 

Inovace

Inovátoři sdílí reálné příklady a zkušenosti s inovacemi ve své firmě. Setkávání, důvěryhodné prostředí, propojování, benchmark, zkratky, učení se, zázemí a přátelská atmosféra, to vše lze najít v této komunitě. Expertem komunity je Miky Škoda.

Udržitelnost

 

Udržitelnost

Komunita Udržitelnost nám pomůže sdílet best practices stojících na 12ti Cílech udržitelného rozvoje, měření dopadů na životní prostředí, ukotvování udržitelnosti v organizacích, reportování ESG, vzdělávání nebo třeba vytváření udržitelné strategie v produktovém portfoliu. Expertem komunity je Soňa Klepek Jonášová.