Práce na dálku

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mnozí z nás se na začátku karantény ocitli v situaci, kdy se musíme začít učit pracovat z domova. Vše se odehrálo rychle a bez přípravy. Zatímco pro některé je Home Office běžný, jiní si práci z domova nikdy dříve nevyzkoušeli. Zobrazit více…

Ale práce domova jeden den v týdnu či měsíci se od situace, kdy pracujete jen z domova zásadně liší. Tento díl vám pomůže zprienotvat se v tom, jaké máte možnosti a způsoby si práci zjednodušit, zvyknout si na ní a ještě zvládnout vše efektivně. Naše pozvání přijali dva matadoři práce na dálku.

Co se dozvíte?

  • Jak mít vše hotovo i při práci doma
  • Jak si z technologie udělat pomocníka při práci z domova
  • Na co nezapomenout při práci na dálku

Hosté

Petr Mára

Známý český bloger. Byl prvním, kdo u nás popragoval a „hrál“ si s produkty Apple. Od dětství jej provází zájem o vzdělání, technologie a budoucnost. Jeho tématy jsou propojení efektivity, produktivity a technologií. Přesně na tato témata pokrývá ve svých školeních – nejčastěji pod hlavičkou metody GTD (jak mít vše hotovo).

Na svých stránkách o sobě říká: „Na své práci si ohromně cením příležitostí k setkání s lidmi z různých oborů a také se neustále učit novým věcem.

Filip Dřímalka

Miluje práci s informacemi, novinkami, technologiemi a jejich propojování s byznysem. Po studiích vystřídal několik zaměstnání než se naplno začal věnovat podnikání v inovacích, a to zejména v těch digitálních.

Konzultuje a školí témata týkající se digitálních projektů a digitální transformace firem. Vede menší agenturu EF1 a vzdělávací projekt Digiskills.cz, v rámci kterého nabízí vzdělávání digitálních dovedností.

96 min | 24. 3. 2020 | Pořad: Koronavirový speciál

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství