Oblasti

Cílem Red Button EDU je akcelerovat a aktivovat lidský potenciál, a pomoci tak v růstu firmám i jednotlivcům. Věříme, že skvělé firmy posouvají celou naši společnost k lepšímu, a proto jsme spustili specializovanou platformu Red Button EDU zaměřenou na vzdělávání a inspiraci. Právě ty jsou totiž hybnou silou změn nejen ve firmách, ale i v celé společnosti.

Společně jsme s našimi odborníky pečlivě identifikovali devět oblastí, které jsou pro rozvoj firmy nejdůležitější, a ve kterých ti nejlepší excelují. V životě souvisí vše se vším, a tak i odborníci ze sítě Red Button EDU propojují jednotlivé oblasti a pořady mezi sebou, aby byl výsledný efekt změny co největší.

V jednotlivých oblastech načerpáte nepřeberné množství inspirace a praktických tipů, které můžete ihned převést do praxe díky pečlivě nastaveným metodikám. Skrze jednotlivé pořady společně míříme ještě dál a zaměřujeme se i na současné a očekávané trendy. Díky tomu získáte obrovskou konkurenční výhodu, a připravíte tak své firmy na budoucnost ještě dnes.

Věříme, že se budoucnost lidské společnosti skrývá v mezioborovosti a ve schopnosti rychle pochopit nové výzvy. Jen tak jim budete umět čelit.