Najít si čas na vzdělávání a rozvoj

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Ať jsme na jakékoliv pozici, s nabitým pracovním rozvrhem je náročné najít si čas na vědomé sebevzdělávání. Co jsou ty malé hacky, které pomohou? Jaké zajímavé zdroje mohu využít? Proč podpořit svůj tým ve vzdělávání a dát rozvoji prioritu? Pár čísel a tipů, ale především to, co nám funguje a co máme vyzkoušené v praxi. Zobrazit více…

Někdy dokonce sami zodpovídáme za to, aby si čas na svůj seberozvoj našel někdo jiný. Kolegové a kolegyně, týmy, celé firmy. Jak je nejlépe podpořit? Bez času není učení a bez učení není dlouhodobá konkurenceschopnost. Přijďte s námi sdílet dobrou praxi.

Webinářem vás provedou Lenka, Filip a Pavel.

Akce proběhla na platformě ZOOM.

Kdo je Lenka Vašková?

Jsem Lenka. Máma Ondry a Jáchyma. Víc jak 14 let jsem strávila ve světě korporátu, na různých pozicích v rámci L&D. Umím koncepce rozvojových programů. Stála jsem u vzniku projektů pro manažery, talenty, absolventy VŠ. Spoluuváděla jsem do praxe proces koučinku, mentoringu, vdechla život seberozvojovým skupinám. Baví mne LIDÉ. Baví mne je navnímat. Pozorovat. Ptát se. Propojovat. Spolu s nimi hledám smysl. Hodnotu. Je samotné. Baví mne celostní přístup k člověku. Baví mne tradiční čínská medicína, kterou jsem vystudovala. Baví mne pracovat s lidmi a být jim průvodcem na jejich cestě. Baví mne jejich proměny. Baví mne i ty nejmenší změny, které sami udělají a které znamenají velké věci. Baví mne znovupropojení těla a mysli (a duše). A mám z těch proměn radost! V Red Button EDU provázím jako Klíčnice rebelky a rebely programem ReBeLeader. V neposlední řadě mám stále prsty v rozvojových programech a učících cestách, protože tohle mne pořád ohromně baví!

Kdo je Filip Hájek?

Filip rád propojuje zdánlivě nepropojitelné a hledá inspiraci napříč obory. To se odráží i na jeho pestré kariérní cestě, která se vinula od Recruitmentu a Business Developmentu, přes Product Management a řízení Software House o 70 lidech, až po korporátní Agile Coaching a konečně doménu Learning & Development. Jeho celoživotní vášní je posouvání hranic lidského poznání a potenciálu. Po studiu IT se proto rozhodl navázat studiem Filozofie, kde se nejvíce zaměřoval na otázky spojené s Etikou a Vědomím. Tento mix nyní úročí při pronikání do tajů Umělé Inteligence, primárně pak Machine Learningu. Filip je snad všechno možné, jen ne úzce vyprofilovaný specialista. Ve volném čase se tak mimo jiné věnuje permakultuře, biohackingu, studiu psychologie a religiozity, mentoringu young adults a svojí rodině.

Kdo je Pavel Kroupa?

Dělník, vychovatel, chemik, facilitátor, projekťák, manažer, Scrum Master, nezávislý konzultant, člen vedení. Dvacet let zkušeností s filozofií Lean, Kaizen, Six Sigma, deset let praxe v Learning and Development, tři roky v inovacích. Působil v malých firmách, státních podnicích i korporacích doma i v zahraničí. Pavel je renesanční člověk se záběrem napříč mnoha obory a své znalosti a zkušenosti dokáže kombinovat a vytěžit podle aktuální potřeby. Nicméně to nejdůležitější pro Pavla vždycky byl a je člověk – ať už je to zákazník nebo kolega, lidské potřeby jsou pro Pavla vždy na prvním místě

Denisa Koderlová

60 min | 30. 5. 2023 | Oblast: Firmy a způsoby práce

Mohlo by vás zajímat