Listopad 2018 – Jak být šťastný od 9 do 5

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Na Alexe Kjerulfa jsem narazil už před mnoha lety a byl to právě on, kdo mě inspiroval k roli CHO (Chief Happiness Officer). Jeho knížka je srozumitelný a čtivý úvod do tématu. Najdete v ní vědecké studie i mnoho příkladů a příběhů z praxe. Jde o příručku, kterou by si měl přečíst každý manažer. A právě proto jsme se rozhodli pomoci s jejím překladem do češtiny. Rozhodně stojí za přečtení. Zobrazit více…

Říká o knize Michal Šrajer, člen sítě Red Button.

JAK MILOVAT ŽIVOT, MÍT RÁD SVOU PRÁCI A BÝT V NÍ ÚSPĚŠNÝ

Pro mnohé z nás je pracovní život příliš náročný, stresující a nijak nás netěší. Něco by se s tím mělo udělat! Pojďme to změnit. Zažívat v práci štěstí není žádný luxus – je to základ! Lidé už dávno přišli na to, že když milují svou práci, jsou mnohem produktivnější, výkonnější, kreativnější a mají větší motivaci. Také jejich soukromý život je najednou šťastnější. Je také jisté, že šťastné firmy, plné šťastných zaměstnanců, jsou efektivnější, úspěšnější a dosahují větších zisků než jejich „nešťastní“ konkurenti. Ať už jste zaměstnanec nebo manažer, nováček nebo pracovní veterán, ať už pracujete v malé firmě, velké korporaci nebo ve veřejném sektoru, tato kniha vás chce naučit, jak být v práci šťastnější. 

Kdo je Michal Šrajer?

Michal Šrajer se před lety stal prvním Chief Happiness Officerem u nás. Tehdy z pozice spoluzakladatele IT firmy Inmite, která vyrostla a akvizicí se stala součástí Avastu. I tam v roli CHO pokračoval, teď už ale v mnohem větším měřítku. Po roční rodinné cestě kolem světa se s kamarády pustili do tématu “štěstí v práci” naplno. Jejich misí je pomoci co nejvíce lidem, aby mohli být lidmi i v práci – pod stříškou stestivpraci.cz proto pořádají mezinárodní konferenci Happiness@Work, řadu otevřených i firemních workshopů a také chystají několik nových produktů.

4 min | 20. 10. 2018 | Pořad: Kniha měsíce

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat