Všech 5 komunit na jednom místě

Získejte neomezený přístup
ke všem komunitám díky licenci Impact

Nejčastější otázky ke komunitám

Na naší cestě plné inspirace a praktických zkušeností se řídíme tímto kodexem:

  1. Sdílení – příležitost učit se od ostatních vracím zpět sdílením vlastních zkušeností. Mluvím otevřeně a autenticky, opírám se o reálné příklady, které jsem zažil(a).
  2. Spolupráce – vzájemně si pomáháme a společně se posouváme. Nevynalézáme znovu kolo, když se můžeme inspirovat řešením a nejlepšími postupy ostatních.
  3. Ohleduplnost – přihlašuji se a odhlašuji se včas, abych nezabíral(a) místo na akcích ostatním.

#CzechAgile

 

#CzechAgile

Agilita a vše kolem ní se probírá v této komunitě. Pokud chcete načerpat inspiraci nebo se dozvědět, jak to dělají jinde, je komunita #CzechAgile tím pravým místem pro vás. Expertem komunity je Radek Gajdušek.

EDU Heroes

 

EDU Heroes

EDU Heroes jsou naši hrdinové. Jsou pro nás vlajkonoši, kteří podporují vzdělávání a rozvoj kolegů ve svých týmech nebo firmách. Expertem komunity je Lenka Vašková.

Firemní kultura

 

Firemní kultura

Členové komunity firemní kultura nechávají nahlédnout pod pokličku a sdílí reálné příklady a zkušenosti ze svých firem. Sdílejí pravidelně to, co se daří i nedaří, abychom se tak cíleně posunuli navzájem dále. Expertem komunity je Ondřej Slabý.

Inovace

 

Inovace

Inovátoři sdílí reálné příklady a zkušenosti s inovacemi ve své firmě. Setkávání, důvěryhodné prostředí, propojování, benchmark, zkratky, učení se, zázemí a přátelská atmosféra, to vše lze najít v této komunitě. Expertem komunity je Miky Škoda.

Udržitelnost

 

Udržitelnost

Komunita Udržitelnost nám pomůže sdílet best practices stojících na 12ti Cílech udržitelného rozvoje, měření dopadů na životní prostředí, ukotvování udržitelnosti v organizacích, reportování ESG, vzdělávání nebo třeba vytváření udržitelné strategie v produktovém portfoliu. Expertem komunity je Soňa Klepek Jonášová.