K čemu je nám kreativita?

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Co si představíte, když se řekne kreativita? Obvykle se nám kreativita pojí s tvořením. V jakých souvislostech hovoří o kreativitě Chris Griffiths? A co všechno může naši kreativitu podpořit a jak ji můžeme využít v podnikání nebo v naší práci? Jak naši kreativitu nenechat spadnout do pasti našeho myšlení? Na to všechno se Vám pokusíme dát odpověď. Zobrazit více…

Petra Janková Vám v dnešním dílu pořadu Čtení se mění nabídne inspirace z této knižní publikace. Věříme, že Vás extrakt přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo jsou autoři knihy?

Chris Griffiths – zakladatel společnosti Open Genius, který podporoval a stále podporuje mnoho podnikatelů i firem, a to i těch nejúspěšnějších. Svou první firmu prodal ve věku 26 let.  Je průkopníkem propojení strategického myšlení s technologiemi a spoluautorem aplikací iMindMap a DropTask. Je autorem knih, které se staly bestsellerem.

Melina Costi – spisovatelka a editorka obchodních publikací se zkušenostmi v oblasti marketing managementu. Zabývá se také podporou žáků s poruchami učení a osob se zdravotním postižením.

Petra Janková

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství