Umění Škálovat Agile

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

V Umění Škálovat Agile si vyzkoušíme, jak aplikovat známé principy Agile a Scrumu v prostředí, kde jeden tým nestačí. Jak uspokojit požadavky zákazníků, kteří chtějí všechno rychleji, lépe a hodnotněji bez ohledu na to, že týmy se nacházejí na rozličných místech? Zobrazit více…

Již počtvrté zavítáme do světa her RainFellows, kde se s pomocí trubičkových technologií pokusíme zdolat výzvy moderního světa.

Akce je určena pro praktikující Agilisty, kteří vědí, že samotný Scrum je fajn, ale na běžnou firemní realitu nestačí. Nedoporučujeme pro Agilní začátečníky – praktická znalost Agility/Scrumu/zlepšování je v tomto případě nutností.

Co si odnesete:

  • prožitek, jak jednoduše i těžce lze Agilní přístup použít v prostředí vícero týmů,
  • odzkoušíte si prakticky znalosti běžných škálovacích přístupů,
  • naučíte se, jak si prakticky vytvořit vlastní škálovací framework podle potřeb,
  • zkušenost jaké to je, muset se spolehnout na ostatní.

Kdo jsou experti?

Radek Gajdušek
Radek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě konzultantské dráhy stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo tvorby obsahu, komunit a je expertem #CzechAgile komunity.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

Honza Krchňák

Honza má 15 let zkušeností s Agilitou, od týmů startupu až po leadership týmy nadnárodních korporací. Je nezapomenutelný v roli “pana továrníka” a dalších rolích v gamifikovaných workshopech RainFellows. Miluje učení, jak sebe tak ostatních, mistr vysvětlování spletitých detailů Agilních procesů. Nejvíce ho baví face-to-face workshopy, kde jako přirozený pozitivista, dokáže nadchnout lidi a inspirovat je ke změně. Specializuje se na rozjezdy Agilních týmů, (re)design procesů, výchovu Agilních koučů a Product Ownerů. Ve svém volném čase rád hraje deskové hry a vymýšlí program pro bandu svých tří hochů.

Denisa Koderlová

240 min | 6. 12. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek