Půjde rychlá móda dělat udržitelně?

Akce již proběhla.

O rychlé módě bylo řečeno mnoho. Nás ale zajímá, jaké cesty mohou vést k tomu, aby se produkce zpomalila, stala se více cirkulární a skutečně udržitelnou a hlavně - abychom na tyto změny jako zákazníci byli schopni reagovat a svým nákupem takové produkty podpořit. Zobrazit více…

Na akci, jejímž mottem je „O cirkularitě a udržitelnosti s lehkostí“ zveme odborníky, hosty z byznysu i neziskové sféry a snažíme se nad otázkami udržitelnosti vést konkrétní, odlehčenou a přesto praktickou a zábavnou diskuzi.

Tentokrát jsme spojili síly s obchodním centrem Westfield Chodov a využijeme veřejný prostor, kde jste zváni k diskuzi, networkingu a sdílení zkušeností.

Mezi hosty uvidíte Kamilu Vodochodskou, propagátorku slow fashion, Slavomíru Barnovou, která vede komunikaci pro Českou republiku a Slovensko pro značku H&M, Lucii Poubovou & Kristýnu Holubovou ze SWAP Prague, které učí česko vyměňovat nepotřebné kousky textilu a v hlavách se jim rodí myšlenka prvního skutečně udržitelného obchoďáku. Diskuzi povede a odborný vhled novinek v textilním průmyslu z pohledu cirkulární ekonomiky poskytne Soňa Klepek Jonášová, ředitelka INCIEN.

Těšíme se na Vás!

Denisa Koderlová

100 min | 24. 5. 2022 |
Kontakt na organizátora: Luboš Malý