Promítání filmu Going Circular

Akce již proběhla.

Srdečně Vás zveme na promítání filmu Going Circular, které proběhne v rámci aktivit Českého cirkulárního hotspotu ve spolupráci s Café Collaborations. Producenti filmu Moje učitelka chobotnice přicházejí s novým filmem o naší společné budoucnosti na Zemi a ukazují konkrétními případy nutnost přejít z lineární na cirkulární ekonomiku. Zobrazit více…

Akce je určena pro akademickou a vzdělávací sféru a pro všechny, jejichž společným cílem je přiblížit cirkulární ekonomiku i z jiného úhlu pohledu.

Dokument inspirován teorií GAIA profesora Lovelocka poskytuje podněty pro úvahy o tom, jak snížit dopad člověka na životní prostředí, než bude příliš pozdě.

Film bude promítán v anglickém jazyce s českými titulky. Po filmu bude následovat 30minutová diskuze s Petrou Koudelkovou (Univerzita Karlova), s ambasadorem Českého cirkulárního hotspotu Stepanem Vashkevichem, s ředitelkou EcoTech HUB Petrou Perez Balladares za moderace Jany Bábikové z CIRA Advisory.

Na tvorbě filmu se podílela nezisková organizace Circle Economy Amsterdam a Velvyslanectví Nizozemského království v Praze finančně podpořilo zajištění promítací licence.

Akce se koná fyzicky v Praze a je nutné se na ni registrovat.

Program akce:

16:45 až 17:00 Příchod, registrace

17:00 Přivítání a úvodní řeč pana zástupce velvyslance Nizozemského království Davida Rölinga

17:05 – 18:30 Promítání filmu Going Circular

18:30 až 19:00 Beseda  

19:00 – 20:00 Networking

Denisa Koderlová

195 min | 15. 11. 2022 | Komunita: Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová