Problem solving

Akce již proběhla.

Jste zavedená firma s nastavenými procesy, certifikáty uděleny, KPI plněny, lidé proškoleni a přesto se opakují chyby? Změny se vám nedaří nastavovat a udržovat? Lidem chybí motivace a není možné se na ně spolehnout? Přijďte si poslechnout rady experta na výrobní oblast a prodiskutovat způsoby řešení vašich problémů. Zobrazit více…

Akcí vás provedou experti Mirek Čáslavský a Luboš Malý. Připojte se k nám a ochutnejte ze stále více žádaného tématu – výroba.

Akce proběhne online na platformě Zoom a je potřeba se na ni registrovat.

Kdo je Mirek Čáslavský?

Moje (manažerská) cesta začala u investic, přes obchod do světa výrobních korporací, pokračuje vlastním výrobním projektem v oboru korundových materiálů a především aktivitami v oblasti rozvoje firem a vzdělávání. Spolupracuji s manažery, majiteli a jednotlivci jako mentor a konzultant. Působím jako lektor vzdělávacích programů. Společně s klienty měníme stávající realitu, tzn. přístup, vztahy, vnímání hodnot, učíme se používat „tvrdé metody měkce“. Vyučuji na FUA TUL, spolupracuji jako mentor na studentských StartUpech (program SBC).

Kdo je Luboš Malý?

Jsem rád, když firma funguje jako švýcarské hodinky. Proto hledám rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového. Prošel jsem si různými rolemi ve společnostech Procter&Gamble a LEGO – od výrobní operativy přes manažerské pozice a konzultanství až po vedení globálních transformačních projektů. Rád propojuji různé obory, světy start-upů, neziskových organizací i vysokých škol a v neposlední řadě kultury, které jsem měl možnost poznat. Věřím, že skrze prostředí ve firmách je možné zlepšovat celou společnost. Proto spoluvytvářím síť Red Button a podílím se jak na vnitřním fungování, tak na produktech a projektech. Mám rád tykání, otevřenost, víc dávat než brát, skromnost, lidskost a humor ve všech podobách. Fandím Zero´Waste a Expertnímu dobrovolnictví.

Denisa Koderlová

60 min | 23. 5. 2023 |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová