Kudos, pochvala, uznání

Akce již proběhla.

Dobrá pochvala, poděkování, ocenění je prostě k nezaplacení. Ten, kdo říká, že ne, tomu bych příliš nevěřil. Pojďme si dát předvánoční kávičku na téma, jak umíme chválit. Třeba se i pochválíme navzájem. Zobrazit více…

V našem světě je pochvala mnohem více než jen slova – je to měna, kterou nelze podcenit. Kudos v byznysu je jako VIP lístek na nejexkluzivnější konferenci. Když partner pochválí vaši inovativní strategii, víte, že jste na správné cestě. A uznání? To je zlato. Je to ten pocit, kdy víte, že vaše práce má skutečný dopad a je ceněna. A nejlepší část? Dávání pochvaly a uznání ve světě byznysu je investicí, která se vždy vrátí s úroky. Takže nezapomínejme na tu mocnou měnu zvanou ‚pochvala‘ a používejme ji moudře!

Tématem vás provede expert komunity Ondřej Slabý.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Tereza Černá

60 min | 13. 12. 2023 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Tereza Černá