Jak pracovat s diagnostikami v rámci organizace

Akce již proběhla.

Společně navštívíme firmu Optimics a společně s Lenkou Vaškovou, HR Business Partnerkou, si posvítíme na to, jak pracovat s diagnostikou v týmu. Proč týmové diagnostiky dělat? K čemu nám konkrétně v rámci týmů a organizací mohou pomoci? Jaké benefity a přínosy přináší organizaci, ale také samotným leaderům? Zobrazit více…

V Optimics s jednou takovou diagnostikou pracují a propojují ji s efektivním fungování celé firmy.

Akce se koná fyzicky a je potřeba se na ni registrovat.

Kdo je Lenka Vašková?

Jsem Lenka, vzduch a oheň, partnerka, máma dvou prima kluků. V pracovním světě mi srdce bije pro lidi i hlava se za nimi otáčí. V Red Button EDU jako co-owner a partner se věnuji právě lidem v našem týmu. Zároveň mě ohromně baví i práce směrem ven, k našim klientům. Background L&D srdcaře nezapřu (těch 16 let se na mne otisklo) ať už se jedná o design rozvojových programů, projektů kolem co-development skupin nebo (a asi úplně nejvíc) individuálního rozvoje. Můžeme se společně potkat v programu ReBeLeader, kde společně se Sandrou Fridrichovou máme na starost design programu a zároveň v roli Klíčnice provázíme celým půlročním programem lídry firem.

Jsem certifikovanou koučkou Principles You, které využíváme právě jako součást rozvojových programů nebo pro práci s týmy. A je to fakt boží! 🙂

V Optimics působím v roli Strategic HR Business Partner a advisor to CEO. Řešíme témata kultury, hodnot, směřování firmy a rozvoje c-level managementu a středního managementu. Zkrátka chceme, aby se všem dobře ve firmě dýchalo a byla bezpečným přístavem pro naše lidi.

Jako somatická koučka, studentka Biosyntézy a praktik tradiční čínské medicíny, kterou jsem vystudovala, propojuji různé světy, dívám se, jak spolu fungují a především podporují mé klienty v jejich vlastní cestě.

Denisa Koderlová

120 min | 13. 6. 2024 | Komunita: L&D |
Kontakt na organizátora: Dominika Kadeřábková