Inspirativní leader

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Teorii, jak se stát lídrem, jste určitě slyšeli už mnohokrát. Jak ji ale přetavit do reálného života? Důležité je zkoušet různé postupy či nástroje a příležitost si to zažít. Úplně stejně jako když se člověk učí cokoliv nového. Je třeba získat praxi. Zobrazit více…

Vedete tým nebo se na takovou roli připravujete? Právě pro vás jsme v návaznosti na díl “Vím, jak zajistit, aby se z lidí stávali lídři” připravili interaktivní workshop. Zaměříme se v něm na nezbytné vlastnosti lídra, který podrží tým v krizi a ponese jasnou a silnou vizi, za kterou jeho lidé jdou.

  • Vyzkoušíte si aktivity pro rozvoj leadershipu ve vašich týmech.
  • Dozvíte se o principech fungování mozku, které budou pracovat pro vás.
  • Zažijete si gamifikovaný přístup a vykročení z komfortní zóny.

Rezervujte si své místo na workshopu co nejdříve a učiňte tak další krok k tomu stát se inspirativním lídrem!

Občerstvení během akce zajištěno.

Kdo je Jirka Bréda?

Jirka je kouč lídrů, který si přeje, aby se lidem ve společnosti a ve světě kolem nás lépe žilo. Věří v člověka a cestu, která je postavena na aplikaci a praktikování hlubokých mezilidských vztahů. Věnuje se zavádění samoorganizace do fungování týmů i celých firem a vyznává leadership založený na pokoře, vděčnosti a vědomé práci s egem.

A že není jen teoretikem, dokazuje dlouhodobě fungující svobodnou firmou Mise HERo, ve které se svými přáteli podporují to, aby se velké změny ve firmách povedly. Mnohé z toho, co dnes tvoří, dělá právě proto, aby děti našich dětí mohly žít v lepším světě.

Jiří Bréda

240 min | 8. 6. 2022 |
Kontakt na organizátora: Kateřina Kománková