Agile Circle Online

Akce již proběhla.

Pravidelné on-line setkání členů české agilní komunity #CzechAgile. Cílem akce je si vzájemně vyměnit zkušenosti a inspirovat se navzájem v tématech, která právě hýbou českou Agilní scénou a vašimi firmami. Zobrazit více…

Akce nemá již tradičně žádné předem stanovené téma, obsah si řídí sami účastníci. Při příchodu budete mít možnost vykopnout jakékoliv vlastní téma. Poté všechna témata zprioritizujeme a ty nejžádanější společně probereme od A do Z. V případě většího počtu účastníků proběhne sdílení formou Open Space.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat.

Pravidla setkání

  1. Vždy se snažíme ostatním dát rady a tipy, jak může danou situaci u sebe ve firmě posunout namísto hodnocení.
  2. Pokud chcete dělat nábor nebo prodej svých služeb, prosím zavítejte na jiný typ akce.
  3. Las Vegas – co se na akci stane nebo řekne, to tam také zůstane.

Setkáním moderuje Radek Gajdušek z #CzechAgile.

Kdo je Radek Gajdušek?

Radek Gajdušek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času jsem se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě toho stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo obsahu a je Scrum Master celého projektu.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentální tréninkem.

Denisa Koderlová

120 min | 23. 11. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek